søg efter bil
Søg efter registreringsnummer
Reservdelskatalog

Oliefilter med en returløbs-stop-ventil

Anmeldelser (0)
Oliefilter W 610/3 (Varenummer på det anbefalede specialværktøj: LS 6/1 | Åbningstryk omløbsventil [bar]: 1) køb billige preview

62,18

kr. inkl. 25% Moms, Forsendelse
På lager
Levering om 2-3 arbejdsdage
  • Varenummer: W 610/3
  • Producent: MANN-FILTER
  • Type:
- +
Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
MANN-FILTER Oliefilter
Oliefilter detaljer
  • Højde [mm]:   90 
  • Gevindmål:   M 20 X 1.5 
  • Indvendig diameter 2 [mm]:   54 
  • Åbningstryk omløbsventil [bar]:   1,0 
  • Varenummer på det anbefalede specialværktøj:   LS 6/1 
  • Tillægsartikel/Yderligere info. 2:   med en returløbs-stop-ventil 
  • Diameter [mm]:   66 
  • Yderdiameter 2 [mm]:   62 
  • Stand: Helt ny
OEM referencenummer(-numre):
Producent OE-koder
BRILLIANCE SMD360935
CASE IH VA30A4000103
CASE IH VA30A4000105
CITROËN 1109AE
CITROËN 1109CG
DEUTZ-FAHR 000947941
DEUTZ-FAHR 001026870
DEUTZ-FAHR 001039891
FIAT 46544820
FIAT 46751179
FIAT 55213927
FIAT 55230822
FIAT 55256470
FIAT 6000605218
FIAT 6000611028
FIAT 71736161
FIAT 71765459
FIAT-HITACHI 4294841
FORD 1535505
FORD 1699522
FORD 2217580
FORD 3396825
FORD 3521840
FORD 3803268
FORD 9S516731AA
FORD AS516731AA
FORD KL0714302B
GEHL 082350
GEHL 122497
GEHL 548943687270
GENERAL MOTORS 12582255
GENERAL MOTORS 90485456
GENERAL MOTORS 90485457
GENERAL MOTORS 90541162
GENERAL MOTORS 90541163
GENERAL MOTORS 91151707
GENERAL MOTORS 91151708
GENERAL MOTORS 93156956
GENERAL MOTORS 93182630
GENERAL MOTORS 94314263
GENERAL MOTORS 94316263
GREAT WALL 1017100EG01
HITACHI 4294841
HONDA 15400PLC004
HONDA 15400PLMA02
HYUNDAI OJE1514302
ISUZU 8943687270
ISUZU 8944128150
KIA 0JE1514302
KIA OJE1514302
Flere passende produkter for the indtastede OEM koder:
KRAFT
1703610
BOSCH
F 026 407 025
VAICO
V24-0018
MANN-FILTER
C 3324
MANN-FILTER
CU 1835
MANN-FILTER
W 610/2
MANN-FILTER
W 610/3
MANN-FILTER
W 610/6
BOSCH
0 451 103 316
BOSCH
0 451 103 364
BOSCH
0 986 452 006
BOSCH
0 986 452 041
BOSCH
F 026 407 077
PURFLUX
LS350
PURFLUX
LS715
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1313002
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1313016
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1314013
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1314018
HENGST FILTER
H90W25
HENGST FILTER
H97W05
HENGST FILTER
H97W08
MAGNETI MARELLI
152071758747
MAGNETI MARELLI
152071760810
MAGNETI MARELLI
153071760123
FEBI BILSTEIN
32100
MAPCO
61556
MAPCO
61562
MAPCO
62523
JAPANPARTS
FO-316S
JAPANPARTS
FO-406S
JAPANPARTS
FO-410S
VAICO
V32-0017
MAHLE ORIGINAL
OC 115
MAHLE ORIGINAL
OC 194
MAHLE ORIGINAL
OC 195
MAHLE ORIGINAL
OC 196
MAHLE ORIGINAL
OC 521
MAHLE ORIGINAL
OC 617
MAHLE ORIGINAL
OX 175D
TOPRAN
201 295
BLUE PRINT
ADH22114
BLUE PRINT
ADM52101
BLUE PRINT
ADM52107
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5065
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5369
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5406
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5407
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5447
FEBI BILSTEIN
39035
FEBI BILSTEIN
39036
FEBI BILSTEIN
39037
VALEO
586021
VALEO
586062
VALEO
586013
VALEO
586060
JC PREMIUM
B14010PR
BLUE PRINT
ADL142102
UFI
23.133.00
UFI
23.243.00
UFI
23.260.00
UFI
23.265.00
UFI
23.438.00
MAHLE ORIGINAL
OC 986
MAHLE ORIGINAL
OX 163/4D
KNECHT
OC 115
KNECHT
OC 194
KNECHT
OC 196
KNECHT
OC 521
KNECHT
OC 617
KNECHT
OC 986
NIPPARTS
J1313002
NIPPARTS
J1313016
NIPPARTS
J1314013
PURFLUX
LS225
JAPANPARTS
FO-022S
CHAMPION
F126/606
CHAMPION
F208/606
CHAMPION
F128/606
VAICO
V26-0012
CHAMPION
COF100128S
CHAMPION
COF100208S
SOFIMA
S 3265 R
SOFIMA
S 4030 R
SOFIMA
S 3243 R
BLUE PRINT
ADZ92115
DENCKERMANN
A210020
SOFIMA
S 3261 R
SOFIMA
S 6900 R
CHAMPION
COF102126S
KAMOKA
F101401
KAMOKA
F104401
KAMOKA
F113501
PURFLUX
LS287
PURFLUX
LS489A
PURFLUX
LS892
PURFLUX
LS910
MAHLE ORIGINAL
OC 259
STARK
SKOF-0860011
STARK
SKOF-0860129
ASHIKA
10-04-406
RIDEX
7O0012
OPTIMAL
FO-00164
MEAT & DORIA
15017
MEAT & DORIA
15571
HOFFER
15069
HOFFER
15318/3
HOFFER
15571
RIDEX
7O0130
JP GROUP
1218501100
JP GROUP
1218502700
ASHIKA
10-04-410
ASHIKA
10-03-316
FRIGAIR
CT04.702
WIX FILTERS
51344
ALCO FILTER
SP-937
ALCO FILTER
SP-1094
ALCO FILTER
SP-989
SogefiPro
FT7540
PROFIT
1540-2624
KRAFT
1703396
AUTOMEGA
180058710
AUTOMEGA
180060410
MAXGEAR
26-0030
MAXGEAR
26-0427
MEYLE
31-14 322 0006
MASTER-SPORT
3324-LF-PCS-MS
MEYLE
35-14 322 0000
MASTER-SPORT
610/3-OF-PCS-MS
MEYLE
614 322 0000
SWAG
70 93 2100
DENCKERMANN
A210021
DENCKERMANN
A210056
DENCKERMANN
A210305
ACKOJA
A26-0500
ACKOJA
A37-0500
ACKOJA
A63-0500
FRIGAIR
CT19.701
CLEAN FILTER
DO 912
CLEAN FILTER
DO 925/A
MECAFILTER
ELH4119
MECAFILTER
ELH4143
MECAFILTER
ELH4233
AMC Filter
FO-011A
MULLER FILTER
FO304
MULLER FILTER
FO594
AMC Filter
HO-823
AMC Filter
HO-824
UNICO FILTER
LI 690/3
AMC Filter
MO-429
AMC Filter
MO-511
AMC Filter
MO-523
DONALDSON
P502007
FRAM
PH4558
FRAM
PH4998
FRAM
PH5317
FRAM
PH5949
FRAM
PH6811
SCT Germany
SM 104
WIX FILTERS
WL7134
WIX FILTERS
WL7164
WIX FILTERS
WL7252
MAXGEAR
26-0867
KRAFT
1706690
FEBI BILSTEIN
104333
FILTRON
OP 545/2
FILTRON
OP 575
FILTRON
OP 597
BLUE PRINT
ADC42126
DJ PARTS
FL1045
DJ PARTS
FL1052
DJ PARTS
FL1151
DJ PARTS
FL1211
MITOYPSILON C-CROSSER C4500BRAVA DOBLOFIORINOFULLBACKGRANDE PUNTO IDEALINEAMAREA PALIO PANDA PUNTOQUBOSEICENTO SIENA STILOSTRADATIPOKA PROBETENGYIH6ACCORD CITYCIVICGEMINI SEDONA SORENTO MUSA Y 616626 818929 B-serieE-serie323MPVMX-3MX-6RX-7XEDOS ASXCARISMA COLTDELICA / SPACE GEARECLIPSEGALANT L 200L300 / DELICAL 400 LANCERMIRAGEOUTLANDERSHOGUN PAJERO PININ PAJERO SPORT SPACE RUNNER SPACE STAR SPACE WAGON CUBEPATROL ASTRACOMBOCORSAVECTRA4007 4008GEN-2PERSONAS40 V40 Kombi
Oliefilter egnet til følgende bilmodeller
Mærke / TYPEÅrHKSlagvolumenCyl.Motor kode
ALFA ROMEO MITO (955) 1.405.2011691368 ccm4955 A9.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.403.2011781368 ccm4350 A1.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.409.2008781368 ccm4955 A1.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.409.2008951368 ccm4199 A6.000
CHRYSLER Ypsilon Hatchback 1.205.2011691242 ccm4169 A4.000
LANCIA Ypsilon (312_) 1.205.2011691242 ccm4169 A4.000
LANCIA Ypsilon (312_) 1.2 Bifuel05.2011671242 ccm4169 A4.000
LANCIA YPSILON (843) 1.210.2003601242 ccm4188 A4.000
LANCIA YPSILON (843) 1.208.2010691242 ccm4169 A4.000
LANCIA YPSILON (843) 1.210.2003801242 ccm4188 A5.000
LANCIA YPSILON (843) 1.402.2006781368 ccm4350 A1.000
LANCIA YPSILON (843) 1.4 16V10.2003951368 ccm4843 A 1.000
LANCIA YPSILON (843) 1.4 LPG11.2010781368 ccm4350 A1.000
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.011.20101471998 ccm44B11
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.0 Fire-hjulstrukket11.20101471998 ccm44B11
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.4 16V08.20081702360 ccm4SFZ (4B12 MMC)
CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE 2.4 16V01.20091702360 ccm44B12
CITROËN C4 AIRCROSS 1.604.20121171590 ccm44A92
CITROËN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 15004.20121501798 ccm44N13
CITROËN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 AWC04.20121501798 ccm44N13
CITROËN C4 AIRCROSS 2.004.20121501998 ccm44B11
CITROËN C4 AIRCROSS 2.0 AWC04.20121501998 ccm44B11
FIAT 500 (312) 1.210.2007691242 ccm4169 A4.000
FIAT 500 (312) 1.2 LPG12.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT 500 (312) 1.410.20071001368 ccm4169 A3.000
FIAT 500 (312) 1.409.20081021368 ccm4169 A3.000
FIAT 500 C (312) 1.209.2009691242 ccm4169 A4.000
FIAT 500 C (312) 1.409.20091001368 ccm4169 A3.000
FIAT 500 C (312) 1.409.20111021368 ccm4EAB
FIAT 500L (351_, 352_) 1.409.2012951368 ccm4843 A1.000
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 8010.2000801242 ccm4188 A5.000
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 8012.1998821242 ccm4182 B2.000
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 8010.2000801242 ccm4188 A5.000
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 8012.1998821242 ccm4182 B2.000
FIAT BRAVO II (198) 1.404.2007901368 ccm4192 B2.000
FIAT BRAVO II (198) 1.4 LPG12.2008901368 ccm4192 B2.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.2 (223ZXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Cargo (223_) 1.410.2005771368 ccm4350 A1.000
FIAT DOBLO Chassis (263) 1.404.2010951368 ccm4843 A1.000
FIAT DOBLO Chassis (263) 1.410.20111201368 ccm4198 A4.000
FIAT DOBLO Chassis (263) 1.4 Natural Power06.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT DOBLO kasse/kombi (263) 1.402.2010951368 ccm4843 A1.000
FIAT DOBLO kasse/kombi (263) 1.410.20111201368 ccm4198 A4.000
FIAT DOBLO kasse/kombi (263) 1.4 Natural Power06.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT Doblo Stationcar (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A)03.2001651242 ccm4223 A5.000
FIAT Doblo Stationcar (119_, 223_) 1.410.2005771368 ccm4350 A1.000
FIAT Doblo Stationcar (263_) 1.402.2010951368 ccm4843 A1.000
FIAT Doblo Stationcar (263_) 1.410.20111201368 ccm4198 A4.000
FIAT Doblo Stationcar (263_) 1.4 Natural Power02.20101201368 ccm4198 A4.000
FIAT FIORINO kasse/kombi (225) 1.410.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT FIORINO kasse/kombi (225) 1.4 Natural Power06.2008691368 ccm4350 A1.000
FIAT FIORINO kasse/kombi (225) 1.4 Natural Power06.2008781368 ccm4350 A1.000
FIAT FULLBACK pick-up (502_, 503_) 2.4 D01.20161542442 ccm44N15
FIAT FULLBACK pick-up (502_, 503_) 2.4 D 4x401.20161542442 ccm44N15
FIAT FULLBACK pick-up (502_, 503_) 2.4 D 4x401.20161812442 ccm44N15
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.210.2005651242 ccm4199 A4.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.209.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.2 LPG07.2008691242 ccm4199 A4.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.406.2006751368 ccm4199 A7.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.410.2005771368 ccm4350 A1.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 16V10.2005951368 ccm4199 A6.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 LPG12.2008781368 ccm4350 A1.000
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 Natural Power07.2008781368 ccm4350 A1.000
FIAT Idea (350_) 1.2 16V01.2004801242 ccm4188 A5.000
FIAT Idea (350_) 1.410.2005771368 ccm4350 A1.000
FIAT Idea (350_) 1.412.2003901368 ccm4192 B2.000
FIAT Idea (350_) 1.4 16V01.2004951368 ccm4843 A1.000
FIAT Idea (350_) 1.4 LPG03.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT Linea (323_, 110_) 1.406.2007771368 ccm4350 A1.000
FIAT MAREA (185) 1.2 16V10.1998821242 ccm4182 B2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.2 16V10.1998821242 ccm4182 B2.000
FIAT PALIO (178BX) 1.207.1997601242 ccm4178 B7.045
FIAT PALIO (178BX) 1.206.1998731242 ccm4176 A8.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.207.1997601242 ccm4178 C4.066
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.206.1999681242 ccm4178 E2.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.204.1996731242 ccm4178 B5.000
FIAT PANDA (169) 1.109.2003541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA (169) 1.209.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.203.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 4x410.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 4x411.2009691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 LPG04.2009601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 LPG11.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.2 Natural Power01.2007601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA (169) 1.410.20061001368 ccm4169 A3.000
FIAT PANDA (169) 1.4 Natural Power09.2010781368 ccm4350 A1.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 0.9 Natural Power (312PXN1A)03.201969875 ccm246337566
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.202.2012691242 ccm4169 A4.000
FIAT Panda Hatchback (312_, 319_) 1.2 LPG06.2012691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.109.2004541108 ccm4187 A1.000
FIAT PANDA Van (169) 1.209.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.209.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 4x409.2004601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 4x409.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 LPG04.2009601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 LPG09.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.2 Natural Power01.2007601242 ccm4188 A4.000
FIAT PANDA Van (169) 1.4 Natural Power10.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT Panda Van (312_, 519_) 1.202.2012691242 ccm4169 A4.000
FIAT Panda Van (312_, 519_) 1.2 LPG06.2012691242 ccm4169 A4.000
FIAT PUNTO (176) 1.2 16V04.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,...09.1999801242 ccm4188 A5.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 Bifuel08.2007601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 Natural Power09.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.409.2003951368 ccm4843 A1.000
FIAT PUNTO (188) 1.411.2005971368 ccm4843 A1.000
FIAT PUNTO (199) 1.202.2014671242 ccm4199 B9.000
FIAT PUNTO (199) 1.203.2012691242 ccm4169 A4.000
FIAT PUNTO (199) 1.403.2012751368 ccm4199 A7.000
FIAT PUNTO (199) 1.403.2012781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO (199) 1.4 Bifuel03.2012781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO (199) 1.4 Natural Power03.2012781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO Cabriolet (176C) 85 16V 1.204.1997861242 ccm4176 B9.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.210.2009651242 ccm4199 A4.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.210.2014681172 ccm4310 A6.600
FIAT PUNTO EVO (199) 1.210.2009691242 ccm4169 A4.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.407.2009751368 ccm4199 A7.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.410.2009771368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.4 LPG06.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO EVO (199) 1.4 Natural Power10.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.4 (199.BXB1A)02.2006781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.4 LPG (199AXB1A)03.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT PUNTO Van (199) 1.4 Natural Power03.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT QUBO (225) 1.410.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT QUBO (225) 1.4 Natural Power10.2009781368 ccm4350 A1.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Seicento / 600 Van (287_) 1.1 (187CXB/C)01.1998541108 ccm4176 B2.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.2001601242 ccm4178 C4.066
FIAT Siena (178_, 172_) 1.209.2001801242 ccm4188 A5.000
FIAT Siena (178_, 172_) 1.401.2007771368 ccm4178 F3.011
FIAT STILO (192) 1.2 16V (192_XA1B)02.2002801242 ccm4188 A5.000
FIAT STILO (192) 1.4 16V03.2005901368 ccm4192 B2.000
FIAT STILO (192) 1.4 16V01.2004951368 ccm4843 A1.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.4 16V03.2005901368 ccm4192 B2.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.4 16V01.2004951368 ccm4843 A1.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.204.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.1999731242 ccm4178 B5.000
FIAT TIPO hatchback (356_) 1.403.2016951368 ccm4843 A1.000
FIAT TIPO kombi (356_) 1.403.2016951368 ccm4843 A1.000
FIAT TIPO notchback (356_) 1.410.2015951368 ccm4843 A1.000
FORD KA (RU8) 1.210.2008691242 ccm4169 A4.000
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V10.19931161991 ccm4FS
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V10.19931622497 ccm6KL
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V12.19941632497 ccm6KL
GREAT WALL TENGYI C10 hatchback 1.501.2010971497 ccm4GW4G15
HAVAL H6 SUV 2.403.20131632378 ccm44G69-S4M
HONDA ACCORD coupé (CM) 3.0 V6 (CM7)07.20032432997 ccm6J30A4
HONDA CITY notchback type Z 1.312.1999951343 ccm4D13B4
HONDA City Sedan (GE4) 1.310.2005821339 ccm4L13A3
HONDA City Sedan (GE4) 1.3 SES05.2003861339 ccm4L13A8
HONDA City Sedan (GM4, GM5, GM6, GM9) 1.5 i-VTEC01.20141191497 ccm4L15Z1
HONDA Jazz Sedan (GD_) 1.3 (GD6)05.2003861339 ccm4L13A1
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2)09.20051401799 ccm4R18A2
ISUZU GEMINI (JT) 1.5 D02.1988501488 ccm44EC1
ISUZU GEMINI (JT) 1.5 TD02.1988671488 ccm44EC1T
ISUZU GEMINI notchback 1.7 TD01.1990881686 ccm44EE1
KIA CARNIVAL I (UP) 2.5 i10.20001802497 ccm6KV6
KIA CARNIVAL I (UP) 2.5 V608.19991652497 ccm6KRV6
KIA CARNIVAL II (GQ) 2.5 V610.20011502497 ccm6K5
KIA CARNIVAL II (GQ) 3.507.20021943497 ccm6G6CU
KIA SORENTO I (JC) 2.408.20021392351 ccm4G4JS
KIA SORENTO I (JC) 3.509.20021943497 ccm6G6AU
KIA SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD08.20021943497 ccm6G6CU
LANCIA MUSA (350) 1.409.2005781368 ccm4350 A1.000
LANCIA MUSA (350) 1.410.2007901368 ccm4192 B2.000
LANCIA MUSA (350) 1.410.2004951368 ccm4843 A 1.000
LANCIA MUSA (350) 1.4 LPG11.2010781368 ccm4350 A1.000
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AD)04.1997861242 ccm4176 B9.000
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AG1A)10.2000801242 ccm4188 A5.000
MAZDA 616 Sedan 1.606.1973751586 ccm4NA
MAZDA 626 I (CB) 1.605.1979751586 ccm4H6
MAZDA 626 I (CB) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 626 I coupé 2.010.1978901970 ccm4MA
MAZDA 626 II (GC) 1.611.1982801587 ccm4F6
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II coupé (GC) 2.011.19821021998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983751587 ccm4F658
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983801587 ccm4F6
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V01.19921652497 ccm6KL
MAZDA 818 Stationcar 1.601.1977751586 ccm4NA
MAZDA 929 I (LA) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 929 I kombi (LA) 2.010.1978901970 ccm4MA
MAZDA 929 II (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II (HB) 2.003.19841011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II (HB) 2.0 i GLX10.19841201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II Break (HV) 2.001.1983901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II coupé (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II coupé (HB) 2.003.19841011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 II coupé (HB) 2.0 i Turbo10.19841201998 ccm4FET
MAZDA 929 III (HC) 2.006.19871151998 ccm4FE (8V)
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V01.19881152184 ccm4F21
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V04.19891282184 ccm4F2-C
MAZDA 929 III (HC) 2.2 i05.19871362184 ccm4F2-EGI
MAZDA 929 III (HC) 3.001.19881702954 ccm6JE3
MAZDA 929 III (HC) 3.006.19871902954 ccm6JE
MAZDA 929 III (HC) 3.0 i01.19901672954 ccm6JE3
MAZDA B-serie Pick-up (PE) 1.602.1977751586 ccm4NA
MAZDA B-serie Pick-up (PE) 1.802.1977821769 ccm4VC
MAZDA B-serie Pick-up (UD) 1.810.1981841769 ccm4H817
MAZDA B-serie Pick-up (UD) 2.001.1983781970 ccm4UA
MAZDA B-serie Pick-up (UF) 2.001.1985841998 ccm4FE (8V)
MAZDA B-serie Pick-up (UF) 2.001.1985881998 ccm4FE (8V)
MAZDA B-serie Pick-up (UN) 2.6 12V 4WD06.19991222606 ccm4JK26
MAZDA E-serie Bus (SR1) E200011.1984861998 ccm4FEV4
MAZDA E-serie Van E160008.1980691586 ccm4NA
MAZDA E-serie Van (SR2) E200005.1985861998 ccm4FE58
MAZDA FAMILIA V (BA) 2.0 24V08.19941441995 ccm6KF
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V611.19891482954 ccm6JE94
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10)03.19951542954 ccm6JE94
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19941291845 ccm6K8Y1
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V601.19921331845 ccm6K819
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V02.19921652497 ccm6KL
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V08.19941632497 ccm6KL
MAZDA RX 7 II (FC) 1.311.19851501308 ccm2RE13B
MAZDA RX 7 II (FC) 1.3 Turbo06.19871811308 ccm2RE13B
MAZDA RX 7 II (FC) 1.3 Turbo03.19892001308 ccm2RE13B
MAZDA RX 7 II Cabriolet 1.3 Turbo03.19892001308 ccm213B-MSP
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V606.19941401995 ccm6KF1
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V601.19921441995 ccm6KF1
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V08.19931431995 ccm6KF
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V02.19952112255 ccm6KJ -ZEM
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.509.20002002497 ccm6KL-ZE
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V07.19931672497 ccm6KL
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V607.20001632497 ccm6KL
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 LPG06.2010117 ccm
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC05.20101161590 ccm44A92
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC06.20101171590 ccm44A92
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.802.20101391798 ccm44B10
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 4WD02.20101391798 ccm44B10
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D06.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D06.20101501798 ccm44N13
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD06.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD06.20101501798 ccm44N13
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 i06.20101501998 ccm44B11
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 i 4WD06.20101501998 ccm44B11
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.2 Di-D 4WD04.20131502268 ccm44N14
MITSUBISHI ASX Van (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD06.20101501798 ccm44N13
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)07.1995901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)12.1998951597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A)09.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A)07.19951161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)09.19971251834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A)10.20001221834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A)07.19951401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.3 16V09.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.6 (DA1A)09.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.6 (DA1A)12.1998951597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.6 (DA1A)05.1997991597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.6 (DA1A)09.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.8 (DA2A)09.19961151834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A)09.19971251834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.8 GDI (DA2A)10.20001221834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 2.0 16V GT EVO VI/VII11.19992801997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A)04.1988701299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A)04.1988751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A)04.1988601299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A)07.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A)04.1988841468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A)06.19901361836 ccm44G67
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A)04.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A)04.19921401834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1.5 16V (CJ2A)10.1999941468 ccm44G15 (16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A)06.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A)05.1996751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 160009.20001031597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)05.1996901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Delica / Space Gear Bus 2.009.19951131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Eclipse Cross (GK_) 1.5 4WD10.2017150 ccm
MITSUBISHI Eclipse Cross (GK_) 1.5 T-Mivec10.20171631499 ccm44B40
MITSUBISHI Eclipse Cross (GK_) 1.5 T-Mivec 4WD10.20171631499 ccm44B40
MITSUBISHI Eclipse Cross (GK_) 2.2 DiD 4WD (GK9W)03.20191482268 ccm44N14
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A)12.19951461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV notchback (E3_A) 1.8 (E32A)11.1987901755 ccm44G37
MITSUBISHI GALANT IV notchback (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)11.19871091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV notchback (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A)12.19881091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV notchback (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19871441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV notchback (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)06.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV notchback (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A)09.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 (E32A)11.1988901755 ccm44G37
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 (E39A, E38A, E33A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)07.19891441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 (E55A)04.19931221997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)11.19921501999 ccm66A12
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 (E88A)11.19921702497 ccm66G73
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A)11.19921702497 ccm66G73
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 1.8 (E52A)02.19941161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 1.8 GLSI (E52A)11.19921261834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 GLSI (E55A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.19921371997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)11.19921501999 ccm66A12
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.5 V6-24 4WD (E88A)11.19921702497 ccm66G73
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.0 (EA2A)09.20001331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.0 (EA2A)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)09.20001602498 ccm66A13
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)09.19961632498 ccm66A13
MITSUBISHI Galant VIII Stationcar (EA0) 2.0 (EA2W)09.20001331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Stationcar (EA0) 2.0 (EA2W)09.19961361997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VIII Stationcar (EA0) 2.5 V6 24V (EA5W)09.20001602498 ccm66A13
MITSUBISHI Galant VIII Stationcar (EA0) 2.5 V6 24V (EA5W)09.19961632498 ccm66A13
MITSUBISHI L 200 (K7_T, K6_T) 2.4 4WD (K75T)06.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 200 / Triton Pick-up (KJ_, KK_, KL_) 2.2 DI-D 4WD07.20191502268 ccm44N14
MITSUBISHI L 200 / Triton Pick-up (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D01.20151812442 ccm44N15
MITSUBISHI L 200 / Triton Pick-up (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D (KJ0T)09.20151542442 ccm44N15
MITSUBISHI L 200 / Triton Pick-up (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD11.20141812442 ccm44N15
MITSUBISHI L 200 / Triton Pick-up (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (KJ0T)09.20151542442 ccm44N15
MITSUBISHI L 200 Chassis (K6_T, K7_T) 2.4 i10.19961322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 200 Ladvogn / Chassis (MQ) 2.4 D01.20151812442 ccm44N15
MITSUBISHI L 200 Ladvogn / Chassis (MQ) 2.4 D 4WD01.20151812442 ccm44N15
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 1.6 (P02W, P12W)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 (P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)12.1986881997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986901997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.19941131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 (P04W, P14W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19861092351 ccm4G64B
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 2.4 4WD (P24W)11.19901122351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 (P03V, P13V)11.1986871997 ccm4G63B
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 (PA3W)09.19951131997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W)05.19951151997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.405.19951322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W)05.19951322351 ccm44G64 (16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)06.1988841468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)05.1989901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A)11.19891361836 ccm44G67
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A)08.1988701299 ccm4G13B
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)07.1990751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)04.1988841468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)06.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer Stationcar (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)09.1988831468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer Stationcar (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)03.1989861755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer Stationcar (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)08.1990941755 ccm44G37
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.509.1992881468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A)02.1994901597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A)06.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.311.1999751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)12.19921131597 ccm44G92 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A)12.1995751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) 1.309.2003821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A)09.2003981584 ccm44G18
MITSUBISHI Lancer VII Stationcar (CS_W, CT_W) 1.609.2003981584 ccm44G18
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.6 MIVEC05.20101171590 ccm44A92
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.8 (CX3A)06.20081431798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.8 Bifuel02.20101431798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.8 DI-D05.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.8 DI-D (CX9A)06.20101501798 ccm44N13
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.8 Flex03.20091401798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.8 MIVEC03.20091401798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.6 MIVEC05.20101171590 ccm44A92
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.805.20101401798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.802.20081431798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.8 Bifuel01.20101431798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D05.20101161798 ccm44N13
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D (CY9A)06.20101501798 ccm44N13
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.8 Flexfuel03.20091401798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.8 Flexfuel (CY3A)01.20101431798 ccm44B10
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 2.001.20091471998 ccm44B11
MITSUBISHI Mirage / Space Star Hatchback (A0_A) 1.0 (A05A)05.201271999 ccm33A90
MITSUBISHI Mirage / Space Star Hatchback (A0_A) 1.2 (A03A)10.2012801193 ccm33A92
MITSUBISHI Mirage Sedan (A1_A) 1.207.2014781193 ccm33A92
MITSUBISHI Mirage Sedan (A1_A) 1.2 (A13A)10.2013801193 ccm33A92
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.011.20061471998 ccm44B11
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.0 4WD11.20061471998 ccm44B11
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.2 DI-D11.20061772268 ccm44N14
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.2 DI-D 4WD09.20101402268 ccm44N14
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.2 DI-D 4WD11.20061772268 ccm44N14
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.4 (CW5W)11.20061702360 ccm44B12
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.4 4WD (CW5W)09.20071702360 ccm44B12
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.4 Flex 4WD09.20071702360 ccm44B12
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 3.0 4WD (CW6W)11.20062202998 ccm66B31
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.0 (GF2W)10.20121461998 ccm44B11
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.0 (GF7W)08.20121501998 ccm44J11
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.0 4WD (GF7W)08.20121501998 ccm44J11
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W)12.20121210 ccm1S61
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W)12.20121890 ccm1S61
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.2 Di-D (GF6W)08.20121502268 ccm44N14
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.2 Di-D 4WD (GF6W)08.20121502268 ccm44N14
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.2 DiD 4WD05.20151792268 ccm44N14
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.4 4WD10.20121672360 ccm44B12
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.4 4WD (GF3W)10.20121692360 ccm44J12
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.4 Hybrid 4WD (GG3W)09.20181352360 ccm44B12
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 i 4WD05.19881432972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G)11.19881412972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.4 (V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C)04.19911122351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W)11.20011141834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W) 1.8 GDI (H66W, H76W)10.19991201834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W) 2.0 GDI (H67W, H77W)10.20001291999 ccm44G94 (GDI)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 1.8 4WD03.20011141834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K7_, K9_) 2.409.19991182351 ccm44G64 (12V)
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.0 4WD09.20082202998 ccm66B31
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)06.19961161834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)09.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)12.1998831299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V (DG1A)06.1998861299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.6 16V (DG3A)01.2001981584 ccm44G18
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.8 GDI (DG5A)06.19981181834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.8 GDI (DG5A)06.19981221834 ccm44G93 (GDI)
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.8 MPI10.20021121834 ccm44G93 (DOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W)03.19851021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W)10.19911221834 ccm44G93 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W)10.19921331997 ccm44G63 (SOHC 16V)
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 16V08.20091091498 ccm4HR15DE
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.5 (Y61)12.19971974479 ccm6TB45E
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.5 i06.19972004479 ccm6TB45E
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.803.20002454759 ccm6TB48DE
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.8 (Y61)10.20012524759 ccm6TB48DE
NISSAN Patrol VI (Y62) 5.604.20104055552 ccm8VK56VD
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TDS (F08, C05)12.1991821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68)12.1991821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 TDS (F19, M19)03.1992821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 TD (F70)03.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
OPEL COMBO (71_) 1.7 D07.1994601686 ccm417 D (4EE1)
OPEL Combo Combi / Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06)02.2012951368 ccm4A 14 FP
OPEL COMBO kasse/kombi (X12) 1.4 (B05)02.2012951368 ccm4A 14 FP
VAUXHALL Combo Mk I (B) Van (S93) 1.7 D07.1994601686 ccm417 D (4EE1)
VAUXHALL Combo Mk III (D) Van / Stationcar (X12) 1.411.2011951368 ccm4A 14 FP
OPEL Corsa A CC (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68)09.1987501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa A CC (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68)03.1988671488 ccm415 DT (T4EC1)
OPEL Corsa A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19)10.1987501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19)10.1987671488 ccm415 DT (T4EC1)
OPEL Corsa A Van (S83) 1.5 D (F08, W5L)06.1987501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa B Caravan (S93) 1.7 D (F35)01.1999601686 ccm4X 17 D (4EE1)
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.5 D (F08, F68, M68)03.1993501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68)03.1993671488 ccm415 DT (T4EC1)
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.7 D (F08, F68, M68)02.1996601686 ccm417 D (4EE1)
OPEL Corsa B Van (S93) 1.5 D (F08, W5L)09.1994501488 ccm415 D (4EC1)
OPEL Corsa B Van (S93) 1.7 D (F08, W5L)08.1999601686 ccm417 D (4EE1)
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 TD (F68, M68)03.1990821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 TD (F19, M19)03.1990821686 ccm417 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B (36_) 1.7 TD (F19)10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 1.7 TD (F68)10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B kombi (31_) 1.7 TD (F35)11.1996821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.011.20101471998 ccm44B11
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.0 4x411.20101471998 ccm44B11
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.4 16V01.20081702360 ccm4SFY (4B12-MMC)
PEUGEOT 4008 SUV 1.605.2012117 ccm
PEUGEOT 4008 SUV 1.8 HDi05.2012150 ccm
PEUGEOT 4008 SUV 1.8 HDi AWC05.20121501798 ccm46HZ (4N13)
PEUGEOT 4008 SUV 2.005.20131501998 ccm44B11
PEUGEOT 4008 SUV 2.0 AWC05.20121501998 ccm44B11
PROTON GEN-2 (CM_) 1.6 (CM6L)06.20041101597 ccm4S4PH
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 1.808.20001351834 ccm44 G 93 (DOHC)
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 i12.1995951597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 418 GLXi05.19961151834 ccm44 G 93 (DOHC)
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 415 GLi/GLSi01.1994901468 ccm44 G 15
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 41608.2000951597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 416 GLXi01.19941131597 ccm44 G 92
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 41805.19961151834 ccm44 G 93 (DOHC)
VOLVO S40 I (644) 1.8 i03.19981251834 ccm4B 4184 SM
VOLVO V40 Stationcar (645) 1.8 i06.20011221834 ccm4B 4184 SJ
VOLVO V40 Stationcar (645) 1.8 i03.19981251834 ccm4B 4184 SM
Personer der købte dette, købte også:
Produktbedømmelse

Oliefilter med en returløbs-stop-ventil



Bedøm nu

Oliefilter med en returløbs-stop-ventil.

Information

Gratis levering

Ved fragt over 1300 kr. varernes værdi
  • Oliefilter (W 610/3 Tillægsartikel / Yderligere info 2: med en returløbs-stop-ventil) levering med POSTNORD
  • Oliefilter (Højde [mm]: 90 W 610/3) levering med GLS
  • W 610/3 Oliefilter (Gevindmål: M 20 X 1.5) levering med DHL
:

Sikker forbindelse

betalingsmetoder
  • W 610/3 Oliefilter Udvendig diameter [mm]: 66 køb med PayPal som betalingsmetoder
  • Trustly
  • Oliefilter (Stelnummer fra: 1051577 W 610/3) MANN-FILTER køb med VISA som betalingsmetoder
  • Oliefilter (Inder diameter 1 [mm]: 54 W 610/3) køb med MasterCard som betalingsmetoder
  • Oliefilter MANN-FILTER W 610/3 køb med Amex som betalingsmetoder
  • DK
  • Køb Oliefilter MANN-FILTER W 610/3 med bankoverførsler som betalingsmetoder
  • Oliefilter Stelnummer til: 10000 MANN-FILTER W 610/3 køb med Klarna som betalingsmetoder
Mandag - fredag
8:00 - 23:00

kunde hotline

+45 78 76 88 76

adresse

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Tyskland
Vis kort