søg efter bil
Søg efter registreringsnummer
Reservdelskatalog

RIDEX Gløderør

Anmeldelser (0)
Gløderør 243G0004 (vægt [g]: 25 | Nøglespændvidde: 10) køb billige thumb?id=13628299&lng=dk&ccf=94077797

46,17

kr. inkl. 25% Moms, Forsendelse
På lager
Levering om 2-3 arbejdsdage
  • Varenummer: 243G0004
  • Producent: RIDEX
  • Type:
- +
Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
RIDEX Gløderør
Gløderør detaljer
  • Totallængde [mm]:   92 
  • Gevindmål:   M10x1.0 
  • Spænding [V]:   11 
  • Nøglespændvidde:   10 
  • Modstand [ohm]:   0,5 
  • vægt [g]:   25 
  • Stand: Helt ny
OEM referencenummer(-numre):
Producent OE-koder
FORD 1037204
FORD 1669977
GENERAL MOTORS 9110724
GENERAL MOTORS 93189648
GENERAL MOTORS 93196922
MITSUBISHI M883828
MITSUBISHI MW30756065
NISSAN 1106500Q00
NISSAN 1106500QAA
NISSAN 1106500QAF
NISSAN 1106500QAG
NISSAN 11065BN701
OPEL 1214020
OPEL 1214082
OPEL 4402724
OPEL 4416912
OPEL 88900722
RENAULT 7700111323
RENAULT 7701069730
RENAULT 8200421091
RENAULT 8200434855
RENAULT 8200464077
RENAULT 8200490950
RENAULT 8671004853
SUZUKI 1855067JG0
SUZUKI 1855084A00
SUZUKI 1855084A50
SUZUKI 1855084A51
VOLVO 30883828
VW N10140101
VW N10140102
VW N10140103
VW N10140104
VW N10140105
Flere passende produkter for the indtastede OEM koder:
FLENNOR
FG9093
FLENNOR
FG9905
NGK
6001
BOSCH
0 250 202 022
BERU
Z57
BERU
GN855
BERU
GN018
NGK
1684
NGK
5605
NGK
6892
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5715012
DENSO
DG-005
MAGNETI MARELLI
062900028304
FEBI BILSTEIN
17979
SWAG
30 91 7979
JAPANPARTS
B077
JAPANPARTS
B103
JAPANPARTS
CE-104
JAPANPARTS
CE-502
VEMO
V99-14-0005
VEMO
V99-14-0021
VEMO
V99-14-0051
TOPRAN
107 119
BLUE PRINT
ADC41813
BLUE PRINT
ADN11826
BOSCH
0 250 212 009
MAGNETI MARELLI
062900071304
VALEO
345101
NGK
2408
NGK
1019
VALEO
345104
CHAMPION
CH271/002
CHAMPION
L82C/T10
NIPPARTS
J5715014
FEBI BILSTEIN
45045
BLUE PRINT
ADG01848
DELPHI
HDS342
FAE
74145
LUCAS DIESEL
LP027
LUCAS DIESEL
LP073
HIDRIA
13 721 659
HIDRIA
13 721 825
CHAMPION
CH271/102
JP GROUP
1191800400
STARK
SKGP-1890003
DT
6.27310
MEYLE
100 020 2022
AUTOMEGA
150106210
MEYLE
16-14 860 0010
DT
6.27312
SWAG
60 94 5045
MAXGEAR
66-0071
ERA
886006
ERA
886008
ERA
886020
CHAMPION
CH271
FAST
FT82738
METZGER
H1 659
HIDRIA
H1 659
METZGER
H1 825
HIDRIA
H1 825
METZGER
H1 977
KAVO PARTS
IGP-6504
MASTER-SPORT
SZ-6-PCS-MS
MAPCO
7106
MAPCO
7802
RIDEX
243G0004
HELLA
8EG 008 498-221
HELLA
8EG 008 498-241
KAMOKA
KP022
KAMOKA
KP032
KAMOKA
KP046
10080A3A4A6CABRIOLET DUSTERLOGANSANDEROGALAXY CARISMA SPACE STAR ALMERAINTERSTARKUBISTARMICRA NOTE NV200PRIMASTAR PRIMERA QASHQAITIIDA TRADEMOVANOVIVAROCLIO ESPACE GRAND SCÉNICKANGOO LAGUNAMASTERMEGANE MODUS SCÉNIC SymbolTRAFIC TWINGOALHAMBRA AROSACORDOBA IBIZA INCALEONTOLEDOFABIA OCTAVIAGRAND VITARA JIMNY850S40 S70S80 V40 Kombi V70 BORACADDYGOLFLTLUPONEW BEETLEPASSATPOLOSHARANTRANSPORTERVENTO
Gløderør egnet til følgende bilmodeller
Mærke / TYPEÅrHKSlagvolumenCyl.Motor kode
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.19901202461 ccm51T
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI12.19901152461 ccm5ABP
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.19901202461 ccm51T
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI12.19901152461 ccm5ABP
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TDI07.1992901896 ccm41Z
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.9 TDI09.1991901896 ccm41Z
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI10.20001001896 ccm4ATD
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AHF
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI08.20001301896 ccm4ASZ
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI quattro08.20001301896 ccm4ASZ
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO03.1998901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI03.1996751896 ccm4AFF
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.1996901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI03.20001151896 ccm4AJM
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro03.20001151896 ccm4AJM
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI09.20011301896 ccm4AWX
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI12.1995751896 ccm4AFF
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI01.1995901896 ccm4AHU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI10.19951101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI03.20001161896 ccm4AJM
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI quattro03.20001161896 ccm4AJM
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.9 TDI05.20011011896 ccm4AVB
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4AWX
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.5 TDI quattro07.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI02.19981101896 ccm4AVG
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 1.9 TDI06.1994901896 ccm4AHU
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI06.19941162461 ccm5AAT
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI08.19941402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.5 TDI quattro10.19951402461 ccm5AEL
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.9 TDI04.19971101896 ccm4AVG
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 1.9 TDI06.1995901896 ccm4AHU
DACIA DUSTER 1.5 dCi04.2010861461 ccm4K9K 830
DACIA DUSTER 1.5 dCi06.20101071461 ccm4K9K 896
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y)09.2005651461 ccm4K9K 790
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K)01.2006681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W)09.2007861461 ccm4K9K 796
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0K)03.2009681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0W)03.2009861461 ccm4K9K 796
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K)02.2007681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0W)09.2007861461 ccm4K9K 796
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi (US0K)03.2008681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi (US0W)03.2008861461 ccm4K9K 796
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi06.2011651461 ccm4K9K 790
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi04.2007681461 ccm4K9K 792
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi02.2008861461 ccm4K9K 796
RENAULT LOGAN I kombi (KS_) 1.5 dCi04.2007681461 ccm4K9K 792
RENAULT LOGAN I kombi (KS_) 1.5 dCi02.2008861461 ccm4K9K 796
RENAULT LOGAN I kombi (KS_) 1.5 dCi06.201190 ccm
DACIA SANDERO 1.5 dCi11.2008681461 ccm4K9K 792
DACIA SANDERO 1.5 dCi11.2008861461 ccm4K9K 796
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI03.1995901896 ccm41Z
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AFN
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI04.20001151896 ccm4AUY
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D09.20001151870 ccm4F9Q2
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)09.20001021870 ccm4F9Q1
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.9 DI-D09.20001151870 ccm4F9Q2
MITSUBISHI CARISMA notchback (DA_) 1.9 DI-D (DA5A)09.20001021870 ccm4F9Q1
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.9 DI-D10.20021151870 ccm4F9Q2
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A)02.20011021870 ccm4F9Q1
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi01.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.5 dCi01.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN INTERSTAR Bus (X70) dCi 14011.20031362953 ccm4ZD30
NISSAN INTERSTAR Bus (X70) dCi 8004.2002821870 ccm4F9Q 774
NISSAN INTERSTAR Chassis dCi 14011.20031362953 ccm4ZD30
NISSAN INTERSTAR kasse (X70) dCi 14011.20031362953 ccm4ZD30
NISSAN INTERSTAR kasse (X70) dCi 8004.2002821870 ccm4F9Q 774
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.5 dCi08.2005611461 ccm4K9K 714
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.5 dCi08.2003651461 ccm4K9K 704
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.5 dCi08.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.5 dCi 7009.2005681461 ccm4K9K 700
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi01.2003651461 ccm4K9K 704
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi06.2005681461 ccm4K9K 708
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi09.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi06.2005861461 ccm4K9K 276
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi03.2006681461 ccm4K9K 700
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi03.2006861461 ccm4K9K 276
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi07.20081031461 ccm4K9K 288
NISSAN NV200 / Evalia Bus 1.5 dci (M20, M20M)07.2010861461 ccm4K9K 608
NISSAN NV200 Van / Stationcar 1.5 dci (M20, M20M)02.2010861461 ccm4K9K 608
NISSAN PRIMASTAR Bus (X83) dCi 10003.20011011870 ccm4F9Q 760
NISSAN PRIMASTAR Bus (X83) dCi 8003.2001801870 ccm4F9Q 762
NISSAN PRIMASTAR kasse (X83) 1.9 dCi 10009.20021001870 ccm4F9Q 760
NISSAN PRIMASTAR kasse (X83) 1.9 dCi 8009.2002821870 ccm4F9Q 762
NISSAN Primastar Ladvogn / Chassis (X83) 1.9 dCi 10007.20021011870 ccm4F9Q 760
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA kombi (WP12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA kombi (WP12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi07.20081031461 ccm4K9K 282
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi02.20071061461 ccm4K9K 282
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.0 dCi02.20071501994 ccm4M1D
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.0 dCi Fire-hjulstrukket02.20071501994 ccm4M1D
NISSAN TIIDA hatchback 1.5 dCi09.20071061461 ccm4K9K 278
NISSAN TIIDA notchback (SC11X) 1.5 dCi01.20071031461 ccm4K9K 278
NISSAN TIIDA notchback (SC11X) 1.5 dCi09.20071061461 ccm4K9K 278
NISSAN TRADE Bus 3.0 TDiC06.19961062953 ccm4BD-30Ti
NISSAN TRADE Chassis 3.0 D04.1993862953 ccm4BD30II
NISSAN TRADE Chassis 3.0 TD11.19981102953 ccm4BD-30Ti
NISSAN TRADE kasse 3.0 D04.1993862953 ccm4BD30II
NISSAN TRADE kasse/kombi 10001.19961062953 ccm4BD-30Ti
NISSAN Trade Ladvogn / Chassis 3.0 TDiC06.19961062953 ccm4BD-30Ti
NISSAN Trade Van 3.0 TDiC06.19961062953 ccm4BD-30Ti
OPEL Movano Bus (X70) 1.9 DTI (JD)09.2000801870 ccm4F9Q 770
OPEL Movano Bus (X70) 1.9 DTI (JD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
OPEL Movano Van (X70) 1.9 DTI (FD)09.2000801870 ccm4F9Q 770
OPEL Movano Van (X70) 1.9 DTI (FD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
VAUXHALL Movano Mk I (A) Van (X70) 1.9 DTI (FD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
OPEL Vivaro A Combi (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07)08.2001801870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Combi (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07)08.20011011870 ccm4F9Q 760
OPEL Vivaro A Ladvogn / Chassis (X83) 1.9 Di08.2001821870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Ladvogn / Chassis (X83) 1.9 DTI08.20061011870 ccm4F9Q 760
OPEL Vivaro A Van (X83) 1.9 DI (F7)08.2001801870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Van (X83) 1.9 DTI (F7)08.20011011870 ccm4F9Q 760
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 1.9 DI08.2001801870 ccm4F9Q 762
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 1.9 DTI08.20011011870 ccm4F9Q 760
VAUXHALL Vivaro Ladvogn / Chassis (X83) 1.9 DI04.2003801870 ccm4F9Q 762
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 1.9 DI08.2001801870 ccm4F9Q 762
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 1.9 DTI08.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi02.2010651461 ccm4K9K 752
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0F)02.2008861461 ccm4K9K 766
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0G)02.2008681461 ccm4K9K 768
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0H, KR1S)02.20081061461 ccm4K9K 774
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR1C, KR1N)02.20081031461 ccm4K9K 772
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi06.2001571461 ccm4K9K 704
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi01.20041001461 ccm4K9K 712
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/C2J)08.2004681461 ccm4K9K 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB03)06.2001801461 ccm4K9K 702
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB07)06.2001651461 ccm4K9K 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB08)06.2001821461 ccm4K9K 702
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB3M)06.2005641461 ccm4K9K 740
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N)02.2007841461 ccm4K9K 718
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 dTi (B/CB0U)12.1999801870 ccm4F9Q 782
RENAULT CLIO II kasse (SB0/1/2_) 1.5 dCi04.2004681461 ccm4K9K 714
RENAULT CLIO II kasse (SB0/1/2_) 1.5 dCi06.2001801461 ccm4K9K 702
RENAULT CLIO II kasse (SB0/1/2_) 1.5 dCi11.2003821461 ccm4K9K 702
RENAULT CLIO II kasse (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07)06.2001651461 ccm4K9K 700
RENAULT CLIO II kasse (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U)02.2000801870 ccm4F9Q 780
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi06.2005641461 ccm4K9K 752
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi05.2005651461 ccm4K9K 752
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi11.2007821461 ccm4K9K 750
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S)06.20051061461 ccm4K9K 774
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17)06.2005861461 ccm4K9K 766
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C)06.20051031461 ccm4K9K 772
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G)06.2005681461 ccm4K9K 768
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M)02.1999981870 ccm4F9Q 722
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U)04.20031161870 ccm4F9Q 820
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G)11.20021201870 ccm4F9Q 820
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi06.20061031461 ccm4K9K 734
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13)04.20041011461 ccm4K9K 728
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi05.20051161870 ccm4F9Q 803
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)04.20041201870 ccm4F9Q 812
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14)05.20051311870 ccm4F9Q J 803
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15)05.20051101870 ccm4F9Q E 804
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi07.2003571461 ccm4K9K 704
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi04.2005611461 ccm4K9K 700
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi06.2005681461 ccm4K9K 714
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi06.2005841461 ccm4K9K 718
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07)12.2001651461 ccm4K9K 700
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09)07.2002821461 ccm4K9K 702
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x410.2003841870 ccm4F9Q 790
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V)10.2001801870 ccm4F9Q 782
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U)02.2000801870 ccm4F9Q 780
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi02.20081061461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0A)02.2008681461 ccm4K9K 714
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0B)02.2008861461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0F)02.20081031461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi 11009.20101101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi06.20091101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0F)02.20091031461 ccm4K9K 806
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0G)06.2009901461 ccm4K9K 808
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 7509.2010751461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi10.2005611461 ccm4K9K 716
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R)12.2001651461 ccm4K9K 700
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09)04.2003821461 ccm4K9K 702
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E)06.2005681461 ccm4K9K 714
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G)06.2005841461 ccm4K9K 718
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R)12.2002571461 ccm4K9K 704
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V)07.2003841870 ccm4F9Q 782
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)10.2001801870 ccm4F9Q 782
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)07.2003841870 ccm4F9Q 790
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U)02.2000801870 ccm4F9Q 780
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi02.2008681461 ccm4K9K 800
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi (FW0F)02.20081031461 ccm4K9K 806
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 11009.20101101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 7509.2010751461 ccm4K9K 628
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B)02.2008861461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 90 (FW0G)06.2009901461 ccm4K9K 628
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W)09.19991071870 ccm4F9Q 718
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W)09.19991071870 ccm4F9Q 718
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi03.20011071870 ccm4F9Q 754
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi09.20051161870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi09.20051251870 ccm4F9Q 750
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05)03.2004921870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G)03.20011201870 ccm4F9Q 674
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E)06.20011051870 ccm4F9Q 752
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R)10.20011001870 ccm4F9Q 754
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V)05.20051301870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W)01.20051101870 ccm4F9Q 758
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi05.20051402188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09)04.20041162188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi08.2003901870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi03.20011071870 ccm4F9Q 754
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi09.20051251870 ccm4F9Q 750
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05)03.2004921870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E)06.20011051870 ccm4F9Q 752
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R)10.20011001870 ccm4F9Q 752
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G)03.20011201870 ccm4F9Q 674
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12)08.20051161870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W)01.20051101870 ccm4F9Q 758
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V)05.20051301870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi05.20051402188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG09)04.20041162188 ccm4G9T 600
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J)10.20071101461 ccm4K9K 782
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.5 dCi (KT0A)10.20071101461 ccm4K9K 782
RENAULT MASTER II Bus (JD) 1.9 dCi 8011.2001821870 ccm4F9Q 774
RENAULT MASTER II Bus (JD) 1.9 dTI09.2000801870 ccm4F9Q 770
RENAULT MASTER II kasse (FD) 1.9 dCi 8011.2001821870 ccm4F9Q 774
RENAULT MASTER II kasse (FD) 1.9 dTI09.2000801870 ccm4F9Q 770
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 DCi03.19991051870 ccm4F9Q 732
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U)02.2001801870 ccm4F9Q 744
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi03.19991051870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U)02.2001801870 ccm4F9Q 744
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05, DA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N)03.1999981870 ccm4F9Q 736
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U)02.2001801870 ccm4F9Q 744
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13)10.20031011461 ccm4K9K 729
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T)09.2002821461 ccm4K9K 722
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16)01.20071031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi11.2002901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi11.20021151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G)11.20021201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16)01.20071031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E)03.20061061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi09.20031151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi09.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13)02.20041011461 ccm4K9K 729
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B)08.2003821461 ccm4K9K 722
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16)01.20071031461 ccm4K9K 728
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi04.2004901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi08.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II notchback (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A)02.20041011461 ccm4K9K 729
RENAULT MEGANE II notchback (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B)08.2003821461 ccm4K9K 722
RENAULT MEGANE II notchback (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16)10.20031031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II notchback (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II notchback (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II notchback (LM0/1_) 1.9 dCi09.2003901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II notchback (LM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II notchback (LM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II notchback (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C)09.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II notchback (LM0/1_) 1.9 dCi (LM14, LM1D)05.20051101870 ccm4F9Q 803
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D)09.2004821461 ccm4K9K 750
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E)12.2004651461 ccm4K9K 752
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F)12.2004861461 ccm4K9K 760
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G)12.2004681461 ccm4K9K 762
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02)05.20071031461 ccm4K9K 772
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H)05.20051061461 ccm4K9K 764
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F)09.19991021870 ccm4F9Q 733
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX412.20021011870 ccm4F9Q 796
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX411.20001021870 ccm4F9Q 740
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N)09.1999981870 ccm4F9Q 734
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U)02.2001801870 ccm4F9Q 744
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13)11.20031011461 ccm4K9K 729
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F)06.2003821461 ccm4K9K 722
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16)01.20071031461 ccm4K9K 728
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 D06.20061161870 ccm4F9Q J 803
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi06.20031251870 ccm4F9Q 804
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)06.20031201870 ccm4F9Q 812
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14)05.20051311870 ccm4F9Q J 803
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15)05.20051101870 ccm4F9Q 804
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi06.2005641461 ccm4K9K 740
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi04.2002651461 ccm4K9K 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi02.2003681461 ccm4K9K 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi06.2001821461 ccm4K9K 706
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.5 dCi09.2008641461 ccm4K9K 740
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.5 dCi01.2009651461 ccm4K9K 700
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.5 dCi09.2008851461 ccm4K9K 718
RENAULT TRAFIC II Bus (JL) 1.9 dCi04.2001801870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II Bus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C)03.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II Bus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B)03.2001821870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II Chassis (EL) 1.9 dCi09.2001801870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II Chassis (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C)03.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II Chassis (EL) 1.9 dCi 80 (EL0B)03.2001821870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II kasse (FL) 1.9 dCi04.2001801870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II kasse (FL) 1.9 dCi03.20011021870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II kasse (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C)03.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II kasse (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B)03.2001821870 ccm4F9Q 762
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E)03.2007641461 ccm4K9K 740
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U)04.2008841461 ccm4K9K 718
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI04.1996901896 ccm4ANU
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI08.19961101896 ccm4AVG
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI06.20001151896 ccm4BVK
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion06.20001151896 ccm4BVK
SEAT AROSA (6H) 1.4 TDI01.2000751422 ccm3AMF
SEAT AROSA (6H) 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 SDI06.1999681896 ccm4AGP
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.9 TDI03.19971101896 ccm4ASK
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.9 SDI09.2002641896 ccm4ASY
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 SDI09.1996641896 ccm4AEY
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 SDI06.1999681896 ccm4AGP
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.9 TDI07.19971101896 ccm4ASK
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 SDI08.1996641896 ccm4AEY
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 SDI08.1999681896 ccm4AGP
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TDI08.1996901896 ccm4AGR
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 TDI02.19971101896 ccm4ASK
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 TDI05.2002751422 ccm3AMF
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.9 SDI02.2002641896 ccm4ASY
SEAT Inca (6K9) 1.7 D09.1996571716 ccm4AHB
SEAT Inca (6K9) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AEY
SEAT Inca (6K9) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.9 SDI11.1999681896 ccm4AQM
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.9 TDI11.1999901896 ccm4AGR
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.9 TDI11.19991101896 ccm4ASV
SEAT Leon Hatchback (1M1) 1.9 TDI09.20001501896 ccm4ARL
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI11.19961101896 ccm4AFN
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.9 TDI03.1999901896 ccm4AGR
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.9 TDI10.19981101896 ccm4ASV
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.9 TDI10.20001501896 ccm4ARL
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 SDI12.1999641896 ccm4ASY
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 TDI01.20001001896 ccm4AXR
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.9 SDI04.2000641896 ccm4ASY
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.9 TDI04.20001001896 ccm4AXR
SKODA Fabia I Praktik (6Y5) 1.9 SDI07.2001641896 ccm4ASY
SKODA FABIA notchback (6Y3) 1.9 SDI11.1999641896 ccm4ASY
SKODA FABIA notchback (6Y3) 1.9 TDI01.20001001896 ccm4AXR
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 SDI06.1997681896 ccm4AQM
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 SDI07.1998681896 ccm4AQM
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI07.1998901896 ccm4ALH
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI08.20001001896 ccm4AXR
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI07.19981101896 ccm4ASV
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x411.1999901896 ccm4AGR
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x409.20001001896 ccm4ATD
SUZUKI Grand Vitara II SUV (JT, TE, TD) 1.9 DDiS Fire-hjulstrukket (JT419, TD44, JB419WD,...10.20051291870 ccm4F9QB
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.5 DDiS 4WD (SN415D)12.2003651461 ccm4K9K 700
SUZUKI JIMNY (FJ) 1.5 DDiS 4x408.2005861461 ccm4K9K 266
VOLVO 850 Sedan (854) 2.5 TDI08.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO 850 Stationcar (855) 2.5 TDI08.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI07.20001021870 ccm4D 4192 T4
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI07.20001151870 ccm4D 4192 T3
VOLVO S70 (874) 2.5 TDI01.19971402461 ccm5D 5252 T
VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI01.19991402461 ccm5D 5252 T
VOLVO V40 Stationcar (645) 1.9 DI07.20001021870 ccm4D 4192 T4
VOLVO V40 Stationcar (645) 1.9 DI07.20001151870 ccm4D 4192 T3
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI12.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO V70 II (285) 2.5 TDI11.19991402461 ccm5D 5252 T
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 SDI10.1998681896 ccm4AGP
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI10.1998901896 ccm4ALH
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI09.20001011896 ccm4BEW
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI10.19981101896 ccm4ASV
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI12.19981151896 ccm4AJM
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI05.20001501896 ccm4ARL
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion11.1998901896 ccm4AGR
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion09.20001011896 ccm4ATD
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion02.19991151896 ccm4AJM
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion05.20001501896 ccm4ARL
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI07.2004901896 ccm4ALH
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI09.20001011896 ccm4BEW
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI05.19991101896 ccm4ASV
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI05.19991151896 ccm4AJM
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI05.20011501896 ccm4ARL
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion09.20001011896 ccm4ATD
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion05.19991151896 ccm4AJM
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion05.20011501896 ccm4ARL
VW Caddy II Stationcar (9K9B) 1.7 SDI07.1996571716 ccm4AHB
VW Caddy II Stationcar (9K9B) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AYQ
VW Caddy II Stationcar (9K9B) 1.9 TDI10.1996901896 ccm4ALH
VW Caddy II Van (9K9A) 1.7 SDI07.1996571716 ccm4AHB
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 SDI11.1995641896 ccm4AYQ
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI07.1995641896 ccm4AEY
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI09.1993901896 ccm4AHU
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1)08.1995901896 ccm4AHU
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI08.1995901896 ccm4AHU
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI07.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI07.1995641896 ccm4AEY
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI03.1994901896 ccm4AHU
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro07.1995901896 ccm4AHU
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.9 TDI06.1998901896 ccm4AHU
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.9 TDI06.19981101896 ccm4AVG
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 SDI08.1997681896 ccm4AGP
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI10.1997901896 ccm4ALH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI09.20001011896 ccm4BEW
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI12.19981151896 ccm4AJM
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4ASZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI05.20001501896 ccm4ARL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion07.1998901896 ccm4AGR
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion09.20001011896 ccm4ATD
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion09.19991151896 ccm4AJM
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4ASZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion02.20001501896 ccm4ARL
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 SDI05.1999681896 ccm4AGP
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI05.1999901896 ccm4ALH
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI09.20001011896 ccm4AXR
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI05.19991101896 ccm4ASV
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI08.19991151896 ccm4AJM
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4ASZ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI06.20011501896 ccm4ARL
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion05.1999901896 ccm4AGR
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion09.20001011896 ccm4ATD
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion05.19991151896 ccm4AJM
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4ASZ
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI07.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI05.2001832461 ccm5BBE
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI05.1999902461 ccm5APA
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI05.2001952461 ccm5BBF
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI05.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI05.19991092461 ccm5AVR
VW LT 28-46 II Ladvogn / Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI09.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-46 II Ladvogn / Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI05.2001832461 ccm5BBE
VW LT 28-46 II Ladvogn / Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI05.1999902461 ccm5APA
VW LT 28-46 II Ladvogn / Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI05.2001952461 ccm5BBF
VW LT 28-46 II Ladvogn / Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI06.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Ladvogn / Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI05.19991092461 ccm5AVR
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI09.1996752461 ccm5AGX
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI05.2001832461 ccm5BBE
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI05.1999902461 ccm5APA
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI05.2001952461 ccm5BBF
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI05.19961022461 ccm5AHD
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI05.19991092461 ccm5AVR
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.2 TDI 3L07.1999611191 ccm3ANY
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 TDI01.1999751422 ccm3AMF
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.7 SDI09.1998601716 ccm4AKU
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.9 TDI01.1998901896 ccm4ALH
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.9 TDI02.20011011896 ccm4BEW
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI10.1993901896 ccm4AHU
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI03.19961101896 ccm4AFN
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.1996901896 ccm4AHH
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI02.20001011896 ccm4AVB
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI08.19981151896 ccm4AJM
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 4motion08.19991151896 ccm4ATJ
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI11.20001011896 ccm4AVB
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4AWX
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4AVF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI10.1993901896 ccm4AHU
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI03.19961101896 ccm4AFN
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.1997901896 ccm4AHH
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI02.20001011896 ccm4AVB
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI08.19981151896 ccm4AJM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion08.19991151896 ccm4AJM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI11.20001011896 ccm4AVB
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4AWX
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4AVF
VW POLO (6N2) 1.4 TDI10.1999751422 ccm3AMF
VW POLO (6N2) 1.7 SDI10.1999601716 ccm4AKU
VW POLO (6N2) 1.9 SDI10.1999641896 ccm4AGD
VW POLO (9N_) 1.9 SDI10.2001641896 ccm4ASY
VW Polo Classic (6V2) 1.9 SDI06.1996651896 ccm4AEY
VW Polo Classic (6V2) 1.9 TDI01.1997911896 ccm4AHU
VW Polo Classic (6V2) 110 1.9 TDI06.19981101896 ccm4ASV
VW Polo Classic (6V2) 57 1.7 SDI07.1997571716 ccm4AKW
VW Polo Classic (6V2) 64 1.9 SDI12.1995641896 ccm4AEY
VW Polo Classic (6V2) 68 1.9 SDI08.1999681896 ccm4AGP
VW Polo Classic (6V2) 90 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
VW Polo Hatchback (6N1) 1.7 SDI04.1997571716 ccm4AHG
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.7 SDI08.1997601716 ccm4AKU
VW Polo Hatchback (6N1) 64 1.9 SDI07.1996641896 ccm4AGD
VW Polo Variant (6V5) 1.7 SDI08.1997571716 ccm4AKW
VW Polo Variant (6V5) 1.9 SDI06.1997641896 ccm4AEY
VW Polo Variant (6V5) 1.9 SDI08.1999681896 ccm4AGP
VW Polo Variant (6V5) 1.9 TDI05.1997901896 ccm4ALH
VW Polo Variant (6V5) 1.9 TDI06.19981101896 ccm4ASV
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.1995901896 ccm4AHU
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.19961101896 ccm4AVG
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI04.20001151896 ccm4BVK
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion04.20001151896 ccm4BVK
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI05.1998882461 ccm5AYY
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI05.19981512461 ccm5AHY
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI Syncro01.19961022461 ccm5AXL
VW Transporter IV Ladvogn / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 TDI05.1998882461 ccm5AYY
VW Transporter IV Ladvogn / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Ladvogn / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.5 TDI Syncro05.19981022461 ccm5AXL
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI12.1998882461 ccm5AYY
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI09.19951022461 ccm5AUF
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI09.20001512461 ccm5AHY
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI Syncro09.19951022461 ccm5AXL
VW Vento (1H2) 1.9 SDI04.1997641896 ccm4AEY
VW Vento (1H2) 1.9 TDI09.1993901896 ccm4AHU
VW Vento (1H2) 1.9 TDI04.19961101896 ccm4AFN
Personer der købte dette, købte også:
Produktbedømmelse

RIDEX Gløderør



Bedøm nu

RIDEX Gløderør.

Information

Gratis levering

Ved fragt over 1300 kr. varernes værdi
  • Gløderør (243G0004 Totallængde [mm]: 92) levering med POSTNORD
  • Gløderør (Modstand [ohm]: 0,5 243G0004) levering med GLS
  • 243G0004 Gløderør (Gevindmål: M10x1.0) levering med DHL
:

Sikker forbindelse

betalingsmetoder
  • 243G0004 Gløderør Stelnummer til: 7M-2-030 004 køb med PayPal som betalingsmetoder
  • Trustly
  • Gløderør (motorkode: AHU 243G0004) RIDEX køb med VISA som betalingsmetoder
  • Gløderør (Udstyrsvariant: for vehicles without 243G0004) køb med MasterCard som betalingsmetoder
  • Gløderør RIDEX 243G0004 køb med Amex som betalingsmetoder
  • DK
  • Køb Gløderør RIDEX 243G0004 med bankoverførsler som betalingsmetoder
  • Gløderør Mængde: 5 RIDEX 243G0004 køb med Klarna som betalingsmetoder
Mandag - fredag
8:00 - 23:00

kunde hotline

+45 78 76 88 76

adresse

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Tyskland
Vis kort