søg efter bil

Søk

Søg efter registreringsnummer

Søk
Reservdelskatalog

Bremseskive bagaksel, Ø: 233mm, fuld

Anmeldelser (0)
Bremseskive 201002 (Antal boltehuller i fælg: 4 | Minimumtykkelse [mm]: 7,8) køb billige thumb?id=54992&lng=dk&ccf=21875998

731,78

kr.
inkl. 25% Moms, Forsendelse Ikke på lager i øjeblikket
  • Varenummer: 201002
  • Producent: NK
  • Type:
- +
Denne vare er udsolgt. Vælg venligst en anden vare.
Dette artkel er blevet tilføjet til din indkøbskurv
NK Bremseskive
Bremseskive detaljer
  • Diameter [mm]: 233
  • Bremseskivetype: fuld
  • Antal boltehuller i fælg: 4
  • Bremseskivetykkelse [mm]: 9
  • Minimumtykkelse [mm]: 7,8
  • Højde [mm]: 77,5
OEM referencenummer(-numre):
Producent OE-koder
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Flere passende produkter for the indtastede OEM koder:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
ALFASUD
Bremseskive egnet til følgende bilmodeller
Mærke / TYPEÅrHKSlagvolumenCyl.Motor kode
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D5)03.1980601186 ccm4AR 30102 S
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 ti11.1973681186 ccm4AR 30104
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.703.19871181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.7 i.e.10.19871051712 ccm4AR 30558
Personer der købte dette, købte også:
Produktbedømmelse

Bremseskive bagaksel, Ø: 233mm, fuld



Bedøm nu

Bremseskive bagaksel, Ø: 233mm, fuld.

Indkøbskurv

0 Vare(r), 0,00 kr.

Til Kassen
log ind
Glemt adgangskode? Ny kunde? registrer nu
Information

Gratis levering

Ved fragt over 2000 kr. varernes værdi
  • Bremseskive (201002 Bremseskivetykkelse [mm]: 9) levering med UPS
  • Bremseskive (Bremseskivetype: fuld 201002) levering med GLS
  • 201002 Bremseskive (Vægt [kg]: 4,83) levering med DHL
:

Sikker forbindelse

betalingsmetoder
  • 201002 Bremseskive model/chassistype: Alfasud Sprint køb med paypal som betalingsmetoder
  • Bremseskive (Diameter [mm]: 233 201002) køb med mc som betalingsmetoder
  • Bremseskive (Monteringsside: bagaksel 201002) NK køb med visa som betalingsmetoder
  • Bremseskive NK 201002 køb med klarna som betalingsmetoder
  • Bremseskive NK 201002 køb med amex som betalingsmetoder
  • Køb Bremseskive NK 201002 med bankoverførsler som betalingsmetoder
Mandag - fredag
8:00 - 23:00

kunde hotline

+45 78 76 88 76

adresse

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Tyskland
Vis kort